Hier vind U meer info over de personen die deze stoet in 2017 weer mogelijk maken.

Wilt U contact met het bestuur, mail dan aan Bestuur@stoetukeve.be

Jos DeDroog Jos@Stoetukeve.be
Jeke Beckers Nicole@stoetukeve.be
Rob Penders Rob@stoetukeve.be
Stephanie Biesmans Stephanie@stoetukeve.be
Nicole Scheepers   Nicole@stoetukeve.be
Marcel Prick Marcel@stoetukeve.be
Chris Czekalski Chris@stoetukeve.be
Sven Beckers Stephanie@stoetukeve.be
Marco Schepers marco@stoetukeve.be